Sistem Entegrasyonu

 Anasayfa / Hizmetlerimiz / Sistem Entegrasyonu

Vebta ,BT Çözümleri ve Sistem Entegrasyonu  Alanında Kurumsal ve Özel müşterilerine, Konusunda Uzman, İlgili Sertifikasyonları Tamamlamış, Gerçek Proje ve Sistem Deneyimlerinde Bulunan İleri Seviyede Kendini Geliştirmiş Uzman Kadrosu ile Hizmet vermektedir.

Vebta Olarak, Projelerimizde Network, Sunucu, Güvenlik ve Raporlama Sistemleri İle ilgili Donanım ve Yazılım Gereksinimlerini Sektörün Lider Markalarından Oluşan (Microsoft, Dell,HP, IBM, Intel, Fortigate, SonicWall) Ürünlerden seçilerek Firmanıza ve Kurumunuzuna Uyğulanan Projelerimizde En yüksek Verimin Sağlanması Hedeflenmektedir.

Sistem Ve Network Alanında Hizmet verdiğimiz Uzmanlık Alanlarımız.

  • İleri Seviye Network Analizi  ve Güvenliği

Mevcut Yapının İncelenerek Gerekli Güncellemelerin ve Gereksinimlerin Sağlanması.  Bilgi Teknolojileri  Güvenliği Danışmanlığı, Güvenlik Sistemleri Planlaması Projelendirme ve Uyğulamaya Alınması.

  • Sistem Kurulum, Sistem Yükseltme

Linux,Windows Server 2008 R2, Server 2012 R2 Kurulumu Yapılandırılması ve Bakım Hizmetleri.

  • VPN, LAN, WAN Teknolojileri

Cisco, Hp, Fortigate Zyxel Network Ürünleri  Planlaması Projelendirme ve Uygulamaya alınması.

  • Server Yapılandırması

Microsoft Active Directory Servisi Kurulumu Yapılandırılması ve Bakım hizmetleri, Microsoft Cluster Servisleri, Microsoft Network Load Balancing (NLB), Microsoft Exchange Server 2003 , 2007, 2010 , MS Sql Server 2008 R2, Microsoft ISS 7.0 , Hizmetlerinin Kurulum ve Desteğinin verilmesi.

 

  • Datacenter Yapılandırması

Gerekli Olan Donanım Yazılım ve Güvenlik Sistemlerinin Oluşturulması.

  •   Kazım Karabekir Mah. 2063 sk. 14.2
    Etimesgut ANKARA 06930
  •   90 -545 -856 -7882
  • info@vebta.com

Vebta Bilişim

VEBTA Şirketi ; profesyonel bir kadro ile 2007 yılından bugüne; internet, multimedya, grafik ve baskı alanında hizmet vermekte olan Ankara merkezli bir kuruluştur. Şirket, bilgisayar mühendisleri yönetiminde çalışan; yazılım, grafik, animasyon, teknik takip, veri yükleme ve müşteri temsilciliği birimlerinden oluşmaktadır. Vebta , kuralları belli olmayan bu sektöre, birçok standart getiren; işi takip etmenin, işi yapmak kadar önemli olduğunu bilen ve buna göre kendi çizgisini belirleyen bir kuruluştur.

Flickr Görüntüleri