Prodüksiyon

 Anasayfa / Hizmetlerimiz / Prodüksiyon
Vebta  olarak vermiş olduğumuz hizmetlerden bir diğeride, Televizyon Produksiyon. Dinleyenler pek sevmeselerde tüm medya organları için olmazsa olmazdır Reklamlar.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, firmamıza reklam verenler ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.

Reklam iki aşamadan oluşmalıdır, bunlardan ilk mesajı, sloganı veya bilgiyi kısa ve net bir biçimde verebilmek ikincisi reklamda kullanılan ve ürünle özdeşleşen, ürüne uyum sağlayan melodiler ve efektler kullanmak. Reklam fon muzigi akılda kalıcı ve ayırdedici ozellikleri olması sebebiyle ayrı bir uzmanlık isteyen bir iştir.

Güzel kurgulanmış bir fon müziği seçimi ile ürününüz hedef kitleyi vuracağı gibi yıllar boyunca akıllardan silinmeyen bir hale getirebilir.

Seslendirilmesini istediğiniz reklam, jingle, sweeper, şirketinizin tanıtım filmi, telefon karşılama mesajı vb. hizmetler değişik formatlarda elinize ulaşabilir. Seslendirme işlemi tamamen digital ortamda studyoda kaydedilerek, kayıt sonrası biten ve teslime hazır hale gelen çalışmalar FTP Server, Web Server yada E-mail aracılığıla size en yüksek yayıncılık kalitesinde ulaştırılır.

  • Reklam Filmleri
  • Firma Tanıtım Filmleri
  • Eğitim Cd'leri

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
 

  •   Kazım Karabekir Mah. 2063 sk. 14.2
    Etimesgut ANKARA 06930
  •   90 -545 -856 -7882
  • info@vebta.com

Vebta Bilişim

VEBTA Şirketi ; profesyonel bir kadro ile 2007 yılından bugüne; internet, multimedya, grafik ve baskı alanında hizmet vermekte olan Ankara merkezli bir kuruluştur. Şirket, bilgisayar mühendisleri yönetiminde çalışan; yazılım, grafik, animasyon, teknik takip, veri yükleme ve müşteri temsilciliği birimlerinden oluşmaktadır. Vebta , kuralları belli olmayan bu sektöre, birçok standart getiren; işi takip etmenin, işi yapmak kadar önemli olduğunu bilen ve buna göre kendi çizgisini belirleyen bir kuruluştur.

Flickr Görüntüleri